4e afd. 30 mei 1930 67 EXPLÛITATIE-OVEREENKOMST "MERLENHOVEN" De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 20 mei j.l.; BESLUIT voor de gemeente met de besloten vennootschap Amfas Vastgoed Bouw B.V., gevestigd te Rotterdam, de volgende overeenkomst aan te gaan met betrekking tot het in bouwex- ploitatie brengen van gronden gelegen tussen de Glipper Dreef, de Van Merlenvaart, de Ringvaart en de Dr. Schaepmanlaan, zulks ter uitvoering van het bestemmingsplan "Merlenhoven"vastgesteld bij raadsbesluit van 28 augustus 1975, nr. 8, gedeeltelijk goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 2 januari 1979, nr. 67: Artikel 1. 1. 120 woningwetwoningen; 2. 90 premiekoopwoningen; 3. 16 premiekoopwoningen op terrein voorheen bestemd voor openbare doeleinden; b. het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening zal ter be- rekening van de stichtingskosten, gebaseerd op prijspeil 1-1-1980, van de premiekoopwoningen tenminste f 12.000,-- buiten beschouwing la- ten in verband met de hoge grondkosten; c. het ministerie van VoIkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening gaat ak- koord met de grondprijs voor de woningwetwoningen zoals vastgesteld in de exploitatie-rekening d.d. 1-1-1980 op tenminste f 18.200,-- excl. omzetbelasting per woning; d. met de door burgemeester en wethouders aan te wijzen woningbouw-corpo- ratie zal overeenstemming worden bereikt over de overeenkomst waarin de wederzijdse verplichtingen zijn geregeld. Indien aan één of meerdere van deze voorwaarden op 1 juli 1981 nog niet is voldaan, heeft Amfas het recht deze overeenkomst te ontbinden. Amfas heeft overigens het recht alle verplichtingen welke voor haar uit deze overeenkomst ontstaan slechts uit te voeren indien alle hierboven genoemde voorwaarden zijn vervuld. Voor verplichtingen welke Amfas vrij- willig heeft uitgevoerd of aan de uitvoering waarvan zij is begonnen, zal de gemeente geen vergoeding aan Amfas behoeven te betalen; anderzijds kan Amfas de verdere uitvoering staken bij ontbinding van de overeenkomst. - 2 - De overeenkomst is aangegaan onder de volgende voorwaarden: a. voor de bouw van de volgende v;oningen zuilen door gedeputeerde staten van Noord-Holland verklaringen van geen bezwaar ex artikel 19 W.R.O. en 50, lid 8, van de Woningwet worden afgegeven:

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 72