Amfas verbindt zich de op de mede bij deze overeenkomst behorende teke- ning nr.G.01 d.d. 14-5-1980 aangegeven grond, welke bestemd is voor o.a. de aanleg van verhardingen, parkeerplaatsen en openbaar groen, met alle daarin en daarop door haar of door of vanwege de gemeente ingevolge ar- tikel 2 gemaakte werken enz. in volle en vrije eigendom kosteloos en om niet aan de gemeente over te dragen zo spoedig mogeiijk doch uiterlijk twee maanden na beëindiging van de onderhoudsperiode van het bouwrijp maken. Het onderhoud van de in het plan ingevolge artikel 3 gemaakte wer- ken gaat uiterlijk op dezelfde datum over op de gemeente. Burgemeester en wethouders kunnen goedvinden dat zov/el de overdracht van gronden als de overdracht van het onderhoud der werken gefaseerd plaats vindt na over- eenstemming met Amfas overeenkomstig de vorderingen van het projekt. De hiervöôr bedoeide goedkeuring tot gefaseerde overdracht zal door bur- gemeester en wethouders gegeven worden indien Amfas de bedoelde gronden en werken met het bijbehorende onderhoud wenst over te dragen en deze gronden en werken geen deel uitmaken van een blok waaraan nog bouwkundige werkzaamheden worden uitgevoerd, noch noodzakeiijk zijn om de bouwplaats vanaf de Glipper Dreef te bereiken. Artikei 6. Amfas verbindt zich op het in artikel 2 bedoeide terrein overeenkomstig het bestemmingsplan "Merlenhoven" met de daarop betrekking hebbende goed- gekeurde wijzigingen 457 woningen te stichten, waarvan 120 in de woning- wetsektor (bestemd voor verhuur) en 106 in de premiekoopsektor Artikel 7. De woningwetwoningen met bijbehorende garages zullen worden gesticht in opdracht en voor rekening van de door burgemeester en v/ethouders aangewe- zen woningbouwcorporatie, overeenkomstig het door het bestuur van die wo- ningbouwcorporatie aanvaarde plan en tegen een door het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening en Amfas te aanvaarden prijs. Amfas zal de voor de bouw van de woningwetwoningen en bijbehorende garages benodigde grond voor de aanvang van de bouw aan bedoelde woningbouwcorpo- ratie in eigendom overdragen tegen de door het ministerie van Volkshuisves- ting en Ruimtelijke Ordening vastgestelde grondprijs. Artikel 8. De verkoopprijzen van de premiekoopwoningen (waarvan ingevolge de voorwaar- den van artikel 1 een gedeelte buiten de stichtingskosten zal worden gehou- den voor de toepassing van de premieregeling) zullen door Amfas worden vast gesteld in overleg met burgemeester en wethouders. Teneinde de inwoners van Heemstede tijdig van het te verwachten aanbod van premiekoopwoningen op de hoogte te brengen, zal Amfas in overleg met burge- meester en wethouders bij de aanvang van het bouwrijpmaken van de gronden een advertentie plaatsen in twee Heemsteedse weekbladen. Deze advertentie zal de te verwachten datum vanaf welke de inschrijving voor de premiekoop- woningen voor inwoners van Heemstede zal worden opengesteld, signaleren. Mochten burgemeester en wethouders deze voor-aankondiging, gelet op de duur van het bouwrijp maken te vroeg achten, dan hebben zij het recht de aankon- diging naar een hun beter lijkend tijdstip te verplaatsen. Zes weken vôör de start van de bouw van de premiekoopwoningen of een gedeel te daarvan zal Amfas aan de gemeente aankondigen dat aanmelding voor de be- treffende woningen kan worden opengesteld en in overleg met burgemeester en - 4 - 4e afd. 30 mei 1980 57 Artikel 5.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 74