5e afd. 30 mei 1980 SUBSIDIEVERZOEK JUBILEUMAKTIVITEITEN STICHTING 'T OUDE POSTHUIS 68 Heemstede, 7 mei 1980. Aan de raad, eigen bijdrage Oude Posthuis f 1.000, f 7.025,- Gevraagd subsidie f 10.575,— Zoals mag blijken uit de bijlagen bij de brief van de Stichting 't Oude Posthuis hebben de aktiviteiten deels het karakter van een naar buiten gerichte manifestatie en deels het karakter van een (interne) jubileum- vieringWij zijn van mening, dat wij de aktiviteiten niet afzonderlijk behoeven te beschouwen, omdat bij de beoordeling van het subsidieverzoek een aantal algemene aspekten voorop staat, te weten: - subsidieverlening in kosten van jubileum-vieringen tot dusver/prece- dentwerking; - de prioriteit van de jubileumaktiviteiten binnen het welzijnsbeleid. Bij brief d.d. 14 april 1980 verzoekt Stichting 't Oude Posthuis om een ëénmalige subsidie ad. f 10.575,-- in kosten van sociaal-culturele ak- tiviteiten. De aktiviteiten zullen worden georganiseerd in het kader van het 10-jarig jubileum van de Stichting. Verder beoogt de stichting het sociaal-culturele werk te Heemstede, zoals het nu is uitgegroeid, centraal te stellen. De bedoeling is ook om meer mensen te laten kennismaken met sociaal-cul- turele aktiviteiten, waardoor het voor hen gemakkelijker wordt om na een dergelijke kennismaking mee te gaan doen aan aktiviteiten van de Heemsteed- se sociaal-culturele instellingen. De aktiviteiten worden voor alle leeftijdscategorieëngeorganiseerd. De ak- tiviteiten zullen plaatsvinden tijdens de periode 29-8-80 t/m 14-9-80. De totale kosten worden geraamd op f 17.600,--. De ontvangsten worden als volgt geraamd: eigen bijdrage deelnemers f 4.425, subsidie St. Dienstencentra Haarlem- Heemstede f 1.600,

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 79