4e afd. 28 auguStus 1980 GARANTIE GELDLENING V00R RENOVATIE EN UITBREIDING VAN "KENNEMEROORD" 85 De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 augustus J-1.5 BESLUIT I. te garanderen: a. de tijdige betaling van rente en aflossing van de door de Stich- ting Kennemeroord, gevestigd te Heemstede, ten behoeve van de re- novatie en uitbreiding van het bejaardenoord "Kennemeroord" te sluiten geldlening tot een bedrag van f 6.500.000,-- op annuïteits- basis met een looptijd van 25 jaren en een rente van 10J% per jaar; b. de tijdige terugbetaling van hetgeen genoemde stichting zal opnemen als bankkrediet ten behoeve van de voorfinanciering van kosten ter- zake van de renovatie en uitbreiding van "Kennemeroord"alsmede de tijdige betaling van rente en kosten van dit bankkrediet, zulks voorzover de voorwaarde van dit bankkrediet zullen zijn goedgekeurd door burgemeester en wethouders; II. aan de sub I bedoelde garantieverleningen de volgende voorwaarden te verbinden: 1. vervreemding of bezwaring van de onroerende goederen van de Stich- ting Kennemeroord - hierna genoemd: de stichting - mag slechts plaatsvinden met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wet- houders; 2. de stichting zal geen kapitaalsverplichtingen op zich nemen, dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 3. besluiten van de stichting tot wijziging van de statuten, ontbin- ding van de stichting en het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan scheidslieden, mogen niet genomen worden dan met schriftelijke goedkeuring van bur gemeester en wethouders; 4. de stichting verplicht zich op eerste aanzegging van burgemeester en wethouders aan de gemeente het recht van eerste hypotheek te

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 21