4e afd. 28 augustus 1980 85 tijde bevoegd zijn de toestand van de opstallen te doen opnemen. De door hen nodig geoordeelde herstellingen zuilen op eerste aanschrij ving binnen de door hen te stellen termijn worden verricht; 11. de stichting zal er voor zorgdragen, dat het tehuis en de inrichting gedurende de looptijd der lening bij een maatschappij ter goedkeuring van burgemeester en vrethouders zodanig zijn verzekerd, tegen brand-, storm-, water- en glasschade, dat de kosten van herstel of herbouw, respektievelijk inrichting volledig uit de assurantiepenningen kunnen worden voldaan. De stichting is verplicht op vordering van burgemees- ter en wethouders de betreffende polis en/of de premiekwitanties te tonen; 12. de stichting verbindt zich, indien zij het tehuis niet meer overeen- komstig zijn bestemming gebruikt, of de exploitatie daarvan beëindigt, aan de gemeente het recht te verlenen alle bezittingen van de stich- ting over te nemen tegen een taxatieprijs, welke zal worden bepaald door drie deskundigen. Burgemeester en wethouders en de stichting zul- len hiertoe ieder een deskundige aanwijzen, welke deskundigen tezamen een derde deskundige zullen benoemen. Indien over de benoeming van de derde deskundige geen overeenstemming kan worden verkregen, zal elk der tot benoeming bevoegde deskundigen aan de Kantonrechter te Haarlem kunnen verzoeken de benoeming te doen. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstemming be- reiken, dan zal die worden bepaald op het gemiddelde der drie schattin gen. De kosten van de taxatie komen voor rekening van de stichting; 13. de onder 12 vermelde verplichting van de stichting geldt eveneens inge val tot ontbinding van de stichting wordt besloten, de stichting in strijd met een der bovengenoemde voorwaarden en bepalingen handelt of de geldgeefster de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeelte van de geldlening aanspreekt; 14. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevoige vorenstaande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de stichting het recht binnen dertig dagen na de dag waarop haar van de weigering der goedkeuring door of vanwege burgemeester en wethouders is kennis gege- ven, beroep in te stellen bij de raad van de gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de stichting bindend zal zijn. HEEHSTEDE, 28 augustus 1980. 'De raad voornoemd, i£, De voorzitter, -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 23