2e afd. 28 augustus 1980 91 BEGELEIDING ONTWIKKELING PERSONEELSBELEID Heemstede, 8 juli 1980. Aan de raad, Op 30 augustus 1979 besloot u voor de externe begeleiding van enkele onderwerpen in het kader van de ontwikkeling personeelsbeleid een krediet van f 20.000,— beschikbaar te stellen. In ons voorstel vermeldden wij, dat de resterende onderwerpen, te weten personeelsbeoordeling en beloningsbeleid.waarschijnlijk een meer intensieve begeleiding nodig zouden hebben, terwijl wij tevens de behoefte uitspraken ervaring op te doen met de in bovenbedoelde aanbieding geschetste werkwijze. Inmiddels zijn volgens deze werkwijze tot stand gekomen de nota's: medische begeleiding werkoverleg opleiding en vorming introductie Vrijwel gereed is de nota werving en selectie, terwijl de nota sociale begeleiding gesplitst is in twee onderdelen, waarvan het algemene deel geheel gereed is en het onderdeeldat handelt over de pré- pensionering vrijwel gereed is. De ervaring, welke is opgedaan met de geschetste werkwijze is van dien aard, dat wij de beide resterende nota's graag op dezelfde wi jze tot stand willen laten komen, Het onderwerp beoordelingsbeleid behoeft, met name gezien het ingrij- pende karakter er van, de technische uitvoeringsmogelijkheden en de verbindingen met andere aspecten van personeelsbeleid, naar onze mening meer externe begeleiding dan de andere onderv;erpen. Ditzelfde geldt voor het onderwerp beloningsbeleid, gezien de vele toepassingsmogelijkheden en de vele systemen, welke er op dit ge- bied bestaan. Om deze redenen achten wij het noodzakelijk een aanvullend krediet van 20.000,beschikbaar te hebben, ten behoeve van de externe begeleiding van de stuurgroep ontwikkeling personeelsbeleid.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 61