101 naar de artikelen 25 en 26. Wij zijn van mening, dat het mogelijk moet zijn over aangelegenheden, d^e van algemeen belang zijn voor de rechtstoestand van het personeel met inbegrip van de algemene regels volgens welke het personeelsbeleid zal worden gevoerd, mede advies vragen aan de medezeggenschapscommissie. Daartoe 1S in artikel 25, in afwijking van de model-verordening, een nieuw 2e lid opgenomen. Hierin wordt de mogelijkheid voor de medezeggen- schapscommissie gecreëerd aan de commissie voor georganiseerd overleg te adviseren over rechtspositionele aangelegenheden, zij het dat de coranis- sie voor georganiseerd overleg wel om deze advisering aan de mddezeggen- schapscommissîe dient te verzoeken. Met het oog op vorenstaande wijziging is de redaktie van artikel 39 mede aangepast. Voorts hebben wij in de artikelen 16 en 21 de mogelijkheid tot stemmen bij volmacht opgenomen. Tenslotte hebben wij in artikel 42 een overgangsbepaling opgenomen, op grond waarvan de op het tijdstip van inwerkingtreding van de verordening zitting hebbende leden van de dienstcommissie hun funktie lcunnen blijven vervullen tot de datum, waarop de overeenkomstig de bepalingen van de ver- ordemng gekozen leden van de medezeggenschapscommissie in funktie treden, De commissie voor georganiseerd overleg heeftoverbijgaande ontwerp-verorde- mng advies gevraagd; het advies van deze commissie, alsmede de in de aan- hef bed°elde circulaire van het Centraal Orgaan liggen voor uw leden bij de stukken ter inzage. Wij stellen u voor bijgaande ontwerp-medezeggenschapsverordening vast te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. 2e afd. 25 september 1980

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 32