2e afd. 25 september 1980 MEDEZEGGENSCHAPSVERORDENING 101 De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor georganiseerd overleg; BESLUIT vast te stellen de volgende MEDEZEGGENSCHAPSVERORDENING Hoofdstuk 1. Begripsomschrijvingen. Artikei 1. In deze verordening wordt verstaan onder I. ambtenaar: degene, die: a. bij de gemeente in vaste dienst is aangesteld en werkzaam is bij de tak van dienst; b. bij de gemeente in tijdelijke dienst is aangesteld en ten minste zes maanden bij de tak van dienst werkzaam is. II. Het personeel: degenen, die bij de tak van dienst werkzaam zijn. Artikel 2. Takken van dienst zijn de gemeentesecretarie, de gemeentelijke bedrijven en de Heemsteedse Sportstichting Artikel 3. Onder de organisaties worden in deze verordening verstaan de afdelingen van yerenigingen, waarmee volgens de ingevolge artikel 125, tweede lid, jpncto eerste lid, onder k, der Ambtenarenwet 1929, vastgestelde voor- schriften overleg wordt gevoerd. Hoofdstuk 2. Artikel 4. 1, Instelling en samensteliinq. Na overleg met de organisaties, kunnen burgemeester en wethouders voor iedere tak van dienst, waarbij ten minste 20 personeelsleden werkzaam zijn, een medezeggenschapscommissie instellen. Voor twee of meer takken van dienst met elk minder dan 20 personeelsleden kan gezamenlijk een medezeggenschapscommissie worden ingesteld. Een medezeggenschapscornmissie wordt in ieder geval ingesteld bij elke tak van dienst waarbij ten minste 60 ambtenaren werkzaam zijn, indien -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 33