2e afd 25 september 1980 101 3. In de commissie worden in ieder geval aan de orde gesteld: a. de wijze, waarop de arbeids- en dienstvoorwaarden bij de tak van dienst worden uitgevoerd; b. de wijze, waarop het algemeen personeelsbeleid bij de tak van dienst wordt uitgevoerd; c. de organisatie van en de werkwijze bij de tak van dienst; d. technische aangelegenheden, de tak van dienst betreffende; e. economische aangeiegenheden, de tak van dienst betreffende; f. alle overige aangelegenheden van algemene aard, de tak van dienst betreffende. 4. De commissie schenkt in het bijzonder aandacht aan het verwezenlijken en het funktioneren van het werkoverleg. 5. De commissie neemt besiuiten met inachtneming van artikel 34. Artikei 26. 1. Het hoofd van de tak van dienst voert de besiuiten van de commissie uit. In voorstellen aan burgemeester en wethouders vermeldt hij de zienswijze van de commissie. 2. Indien het hoofd van de tak van dienst de uitvoering van een besluit niet met zijn specifieke verantwoordelijkheid in overeenstemming kan brengen, dan wel meent dat zulks niet tot zijn bevoegdheden behoort, schort hij de uitvoering van dat besluit op. 3. In het gevalbedoeld in het vorige lid, wendt het hoofd van de tak van dienst zich binnen een week, nadat het besluit is genomen, schriftelijk tot burgemeester en wethouders om voorziening, zulks onder vermeldiny van het standpunt van de commissie. 4. Binnen drie weken na ontvangst van het in het vorige lid bedoelde ver- zoek treffen burgemeester en wethouders voorziening en doen daarvan per omgaande schriftelijk mededeling aan het hoofd van de tak van dienst. 5. Indien de spoedeisendheid belet dat op de eerstvolgende vergadering van de commissie de in het vorige lid bedoelde voorziening onderwerp van gesprek is ten einde het opgeschorte besiuit alsnog in overeenstemming te brengen met de bedoelde voorziening, bepalen burgemeester en wethou- ders, dat die voorziening treedt in de plaats van het opgeschorte be- sluit. Artikel 27. 1. Een lid van de commissie kan via het hoofd van de tak van dienst desge- vraagd oyer alle bij de dienst voorhanden zijnde gegevens beschikken, die hem in staat kunnen stellen tot zijn werkzaamheid op grond van ar- tikel 25. De voorzitter is verplicht de commissie tijdig alle gegevens te verstrekken, die zij ter vervulling van haar taak nodig heeft. 2. Aan het beschikken over die gegevens kunnen voorwaarden worden verbon- den, waaronder de verplichting tot geheimhouding. 3. Indien gegevens worden geweigerd, kan dit als een punt van bespreking op de agenda van de eerstvolgende vergadering van de commissie worden opgevoerd. Artikel 28. 1. De secretaris zorgt voor een goede bekendmaking aan het personeel van -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 38