2e afd. 25 september 1980 101 alle op de commissie betrekking hebbende zaken. 2. De commissie kan hieromtrent nadere richtlijnen geven. Hoofdstuk 4. Huishoudeiijke bepalingen. Artikei 29. 1. De commissie vergadert zo dikwijis als de voorzitter of ten minste de helft van de leden dit wenst, doch ten minste vier maal per jaar. 2. De vergaderingen van de commissie zijn als regel niet openbaar. 3. Leden van het college van burgemeester en wethouders kunnen desgewenst de vergaderingen bijwonen. Artikei 30. 1. De secretaris kondigt de vergaderingen van de commissie schriftelijk tijdig aan en stelt eik lid in de gelegenheid schrifteiijk agendapunten bij hem in te dienen. 2. Ten minste tien dagen tevoren ontvangt elk lid van de secretaris een schriftelijke agenda voor de vergadering. 3. De in het vorige lid bedoelde agenda bevat alle op de'vergadering te behandeien onderwerpen, elk verduidelijkt met een toelichting. Artikei 31. De gekozen leden worden in de gelegenheid gesteld ter voorbereiding van vergaderingen van de commissie gezamenlijk overleg te plegen. Artikel 32. 1. De commissie kan zich voor een zo goed mogelijke behandeiing van één of meer agendapunten tijdens de vergadering door deskundigen doen voor- lichten. 2. Daartoe kan zij de behandeling van enig agendapunt verschuiven naar een volgende vergadering, waarvoor die deskundigen worden uitgenodigd. Artikel 33. De commissie kan over belangrijke onderwerpen hoorzittingen met het perso- neel beleggen. Artikel 34. 1. Besluiten van de commissie komen tot stand bij meerderheid van aanwezi- ge stemmen. 2. Ieder lid kan een stem uitbrengen. 3. Indien de stemmen staken, beslissen burgemeester en wethouders. 4. Er kunnen in een vergadering van de commissie geen geldige besluiten wor den genomen, indien niet de voorzitter en ten minste de helft van de ove rige leden aanwezig zijn. Artikel 35. 1. In de vergadering kunnen mededelingen worden gedaan onder voorwaarde -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 39