ae atd- 25 september 1980 ]oi van geheimhouding. 2. Evenzo kan het besprokene omtrent enig agendapunt aanleiding zijn tot het opleggen, dan wel afspreken van geheimhouding. 3. De verslaglegging op grond van het bepaalde in de voorgaande leden ge- schiedt zodanig dat de geheimhouding gewaarborgd blijft. Artikei 36. 1. De secretaris maakt van het in de vergadering van de commissie bespro- kene zodamg verslag dat daaruit de standpunten en de besluiten duide- lijk naar voren komen. 2. Hij zendt dit voor de aankondiging van de volgende vergadering aan bur- gemeester en wethouders en aan elk lid van de commissie toe. Artikel 37. 1. Het hoofd van de tak van dienst stelt de secretaris en de leden vande commissie in de gelegenheid tijdens hun werktijden te verrichten, dat- gene wat uit hun werkzaamheid voor en in de commissie voortvloeit. 2. Hetzeifde geldt met betrekking tot aktiviteiten op het terrein van scho- ling en ontwikkeling. 3. Burgemeester en wethouders stellen daarvoor nadere regels. Hoofdstuk 5. Kerncommissie. Artikel 38. Burgemeester en wethouders stellen op verzoek van de commissie een kern- commissie in voor êén of meer onderdelen van de tak van dienst. Artikel 39. Op de beraadslagingen van de kerncommissie over onderwerpen, betrekkinq hebbende op het onderdeel of de onderdelen van de tak van dienst waarvoor de kerncommissie is ingesteld, is artikel 25 zoveel mogelijk van overeen- komstige toepassing. Artikel 40. De commissie ontwerpt het reglement betreffende de kerncommissie zoveel mogelijk in overeenstemming met de bepalingen van deze verordening en legt dat ter goedkeuring en vaststeiling aan burgemeester en wethouders Hoofdstuk 6. Overige bepalingen. Artikel 41. 1. Burgemeester en wethouders kunnen ter uitvoering van deze verordeninq nadere regels vaststellen, zulks in overleg met de comraissie voor qe- orgamseerd overleg. 2. Waar de bepalingen van deze verordening in enige situatie niet voor- zien, treffen burgemeester en wethouders nadere voorzienlngen, eveneens -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 40