BT IH9 tussen beide taxatiebedragen in, derhalve f.33.500,na trendmatige aanpassing f.35.300,— De overeenkomst is voorts op ons verzoek zodanig gewijzigd dat uitslui- tend een voorafgaande toestemming van verhuurder nodig zal zijn voor on- derhuur t.b.v. aktiviteiten, buiten de doelsteilingen van Het Honk val- lend; de in artikel 3 opgenomen jaarlijkse aanpassing van de huurprijs is gebonden aan een maxirnaie stijging van 8%. De door het bestuur overgelegde begroting van de aan de verhuizing ver- bonden meerkosten geeft ons aanleiding tot de volgende opmerkingen: 1. Zoals hierboven vermeld, zal de huurprijs in verband met het slechts gedeelteiijk beschikbaar zijn van het gebouw met de helft verminderen. Daar tegenover staat dat jn afwachting van het voiledig beschikbaar komen van de nieuwe akkommodatie een oplossing moet worden gezocht vo°r de peuterspeelgroep; hiervoor zal ruimte van de r.k.school Val- kenburg worden gehuurd. De hieraan verbonden kosten en van mogelijke andere tijdelijke maatregelen kunnen uit de andere helft van het huur- bedrag worden bestreden. Uit praktische overwegingen lijkt het gewenst voorlopig het volledige huurbedrag in de kostenopzet te handhaven en de bestemming van de helft daarvan aan de toestemming van ons college te binden. 2. Voor het overnemen van de inventaris en inrichting van het "Bruin Café" was in 1978 door het stichtingsbestuur een prijs van f.37.500,-- over- eengekomen. De inventaris bestaat uit een bar, biljart, verlaagd pla- fond, lampen, stoffering en meubilair; een en arider is ca.4 jaar oud en nauwelijks gebruikt. Nadat ook onzerzijds overleg met het parochiebestuur heeft plaats ge- had, is de overnameprijs verlaagd tot f.29.000,—Dit bedrag zal door Het Honk in 7 termijnen worden voldaan; over de nog niet verschenen termijnen wordt'een rente van 8% in rekening gebracht, waardoor met het overnemen van deze inventaris in totaal een bedrag van f.35.965,— gemoeid is. 3. In de voor aanpassing en verbouwing ingediende offerte zijn een drietal Posten tot een totaal bedrag van f.16.000,-- excl.b.t.w., opgenomen voor werkzaamheden en leveranties voor de elektrische installatie en het aanbrengen van een ventilatiesysteem. Blijkens een nader opgevraag- 4e afd. 25 september 1980 104 H o cnarif ira ift A l. 4 i_i_

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 48