V 4e afd. 25 september 1980 104 Wij hebben de kostenbegroting met het verschil verminderd. 4. Van de post vernieuwing/aanpassing vloerbedekking dient een bedrag van f 1.455,te worden afgevoerd i.v.m. de aanwezigheid van nagenoeg nieuwe vloerbedekking in het "Bruin Café". 5. Voor de kosten van beheer, schoonhoudenverzekering, verlichting en verwarming is globaal genomen een verdubbeling van de thans voor de akkommodatie aan de Camplaan geraamde lasten opgevoerd. In afwachting van de resultaten van het door de commissie pian- voorbereiding specifiek weizijn in te stelien onderzoek naar de beheers-, schoonmaak- en administratiekosten ware voorlopig met de opgevoerde bedragen in te stemmen. Rekening houdende met bovengenoemde opmerkingen bedragen de aan de ver- huizing verbonden meerkosten op jaarbasis f 52.331,--. Met uitzondering van de overnamekosten van de inventaris van het Bruin Cafê, waarvoor een afzonderiijke regeling met het parochiebe- stuur is getroffen, worden de kosten van verbouwing en inrichting door Het Honk uit eigen middelen en opbrengsten van akties gefinancierd.. Voor de verbouwings- en inrichtingskosten wordt overeenkomstig de ook door het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk toe- gepaste normen uitgegaan van een afschrijving in 10 jaren. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor het subsi- die aan de Stichting Het Honk Heemstede met ingang van 1 augustus 1980 bp basis van de aangepaste kostenbegroting te verhogen, zulks onder na- der door ons college te stellen voorwaarden omtrent de besteding van de helft van de huurprijs en vaststelling van de werkelijke kosten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE. De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 49