MODEL-REGLEMENT Agenda. 1. Voor elk overleg dient een agenda te worden samengesteld. De agenda wordt tenminste één week voorafgaand aan de vergadering gezonden aan de leden van het overlegteam en de bedrijfsleiding. 2. De te bespreken punten moeten direkt of indirekt betrekking hebben op de afdeling. 3. De inhoud van de agenda dient o.m. te bevatten: - goedkeuring en bespreking van het verslag van de vorige bijeenkomst; - diverse onderwerpen, voor de vaststelling van de agenda aan te dragen door de deelnemers aan het werkoverleg; - rondvraag. Taak voorzitter en secretaris. 4. De afdeling dient zelf, eventueel per vergadering, een secretaris te benoemen, die zorg draagt voor de verslaglegging en voor uitvoering van de punten, waarvan de realisering niet specifiek aan een bepaald persoon is opgedragen, 5. De voorzitter heeft de volgende taken te vervullen: - het opstellen van de agenda; - het voorbereiden van de vergadering; - doelmatig informatie verstrekken; - voordat een bepaald punt ter sprake wordt gebracht aan de deelnemers aan het overleg duidelijk maken tot hoever zijn bevoegdheden gaan. Verslagiegging en rapportering. 6. De besproken punten en de gemaakte afspraken dienen te worden vastgelegd op een standaardformulier. Het verslag wordt binnen een week gezonden aan de deelnemers aan het overleg en de bedrijfsleiding. Grootte overleggroep. 7. De overleggroep dient bij voorkeur uit 6 tot 12 personen te bestaan. Frequentie en duur. 8. Het werkoverleg vindt bij voorkeur 4 tot 12 keer per jaar plaats, indien enigszins mogelijk op een vaste dag. 9. De duur van de vergadering wordt in principe gesteld op ca. li uur, afhankelijk van de regelmaat waarin dit wordt gehouden^ Horizontaai overleg. 10. De voorzitter van het werkoverlegteam kan, eventueel op verzoek van deelnemers aan het werkoverleg, een andere medewerker, c.q. medewerkers uitnodigen aan het overleg deel te nemen.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 124