119 in de laatste maand van het belastingjaar of zo spoedig mogelijk daar- na een aangifte-bi 1 jet uitgereikt. 2. Aan degene die ophoudt vergunninghouder te zijn, wordt zo spoedig moge- lijk een aangifte-bi1jet uitgereikt. In geval van overlijden van de vergunninghouder geschiedt de uitreiking aan diens rechtsopvolger on- der algemene titel. 3. Indien iemand ophoudt vergunninghouder te zijn, geeft hij daarvan bin- nen veertien dagen kennis aan burgemeester en wethouders. In geval van overlijden van een ve'rgunninghouder rust de in de vorige volzin bedoel- de plicht tot kennisgeving op zijn rechtopvolger(s) onder algemene ti- tel 4. Ieder aan wie een aangifte-bi1jet is uitgereikt, is verplicht de daar- in gestelde vragen duidelijk, stellig en naar waarheid te beantwoorden, de aangifte met zijn handtekening te bekrachtigen en het biljet binnen een maand na de datum van uitreiking ter gemeentesecretarie in te leve- ren. Burgemeester en wethouders kunnen op schrifteiijk verzoek deze ter- mijn verlengen. 5. Indien een aangifte-bi1jet is uitgereikt aan een rechtpersoon, dan rus- ten de in de vorige twee leden genoemde verplichtingen op de bestuur- ders. Artikel 4c. De definitieve aanslag wordt vastgesteld aan de hand van de aangifte. De voorlopig gevorderde bedragen worden in mindering gebracht op de defi- nitieve aanslag. Artikel 2. Artikel 3. HEEMSTEDE, 30 oktober 1980. De sépretans) raad voornoemd, De voorzitter -3- 2e afd. 30 oktober 1980 De tarieventabelgenoemd in artikel 7 van de verordening, wordt gewij- zigd en aangevuld conform bijgevoegd tarieventabel Deze verordening treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand, volgende op die waarin de Koninklijke goedkeuring is verleend.met dien verstande dat dit niet eerder zal zijn dan met ingang van 1 januari 1981.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 47