29 januari 1981 VOORBEREIDINGSKREDIET BOUW MULTIFUNKTIONEEL SPORTKOMPLEX Heemstede, 21 januari 1981. Aan de raad, Bij.uw besluit van 20 december 1979, nr. 141, is een krediet van f 35.164,— beschikbaar -gesteld ten behoeve van het onderzoeken van de <n°gelijkheden tot de stichting van een zwembad en een sporthal Dit^onderzoek is verricht door Sportfondsen Nederland N.V. te Amster- dam. Het în februari 1980 door deze instelling uitgebrachte rapport heeft geleid tot de aanbeveling van de bouw van een multifunktioneel geïritegreerd sportkomplex. In äe vergadering van uw raad d.d.24 april 1980 is het rapport uitvoe- rig.aan de orde geweest. Unaniem was de mening, dat gestreefd diende te worden naar de realisering van een geïntegreerd multifunktioneel sportkomplex. Volgens een motie, die tijdens deze vergadering is aangenomen, moet de opzet van het sportkomplex zodanig worden gekozen, dat met de no- digé: zekerheid kan worden aangenomen dat het jaarlijks exploitatie- tekij-t een bedrag van 1.500.0Q0,- niet zal overschrijden, welk bedrag aan indexering onderhevig is. Daarnaast is aangedrongen op een nader onderzoek, waarbij, naast de finapciële begrenzing, eveneens aandacht geschonken dient te worden aan .een adekwaat op de reële behoeften afgestemd eisenpakket. Vervolgens is in de vergadering van uw raad d.d.30 mei 1980, bij ge- legehheid van de bijstelling van het beleidsplan, aan het onderhavige proj^kt de hoogste prioriteit toegekend. In d? aanvankeljke planrien was onder meer een tennishal met 4 tennis- banefi opgenomen. Tijdens een openbare vergadering van de commissie voor de recreatie is vanuit de bevolking sterk gepleit voor handhaving van het huidige 50 meter bassin van het open zwembad. De •mögelijkheden tot handhaving zullen nader worden onderzocht zoals hierna nader is aangegeven in de procedure. De handhaving van het 50 meter bad heeft dan wel tot gevolg dat de geplande tennishal met 4 tennisbanen op dit sportkomplex niet gereali- seerd kan worden-. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 101