29 januari 1981 5 aangeduid, iigt voor u ter inzage. Een ontwerp-beslyit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, A. Buiter, l.s. De burgemeester, O.R. van den Bosch.- De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 december 1980; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor de terreinen gelegen ten westen van de spoorlijn, ten noorden van de Zandvoortseiaan, aangegeven op de bij dit besluit behorende kaart. II. te bepalen dat het verboden is binnen het onder I bedoelde gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burge- meester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerk- zaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; cbuiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van op- slag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover êên en ander BESLUIT 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 30