4e afd. 29 januari 1931 noodzakelijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gron- den, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronke- lijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerking- treding van dit besluit en één en ander bovendien betreft ni :t-af- gedankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van ëên of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het op- slaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banenkampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse ieidingen, constructies. installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructiesinstallaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uit- zondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of weg- wijzer; onder leidingen, constructiesinstallaties en apparatuur wor- den niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschap- pelijke of natuurwetenschappeiijke waarde van de gronden, of noodzake- lijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de op- richting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en iivingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; 5

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 31