4e afd. 29 januari 1981 6 WIJZIGING GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING MUZIEKCENTRUM ZUID-KENNEMERLAND Heemstede, 23 december 1980. Aan de raad, Het algemeen bestuur van het Muziekcentrum Zuid-Kennemerland heeft na overleg met de colleges van burgemeester en wethouders van Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort enige wijzigin- gen voorgesteid van de Gemeenschappelijke regeling Muziekcentrum Zuid- Kennemerland. Deze wijzigingen hebben betrekking op de volgende punten. Artikel 6, 1i d la. Volgens artikel 6, lid 1, sub a en b, bestaat het algemeen bestuur o.m. uit twee leden te benoemen door de gemeenteraad van Haariem uit zijn mid- den en één lid uit ieder van de andere deelnemende gemeenten, te benoemen door de desbetreffende gemeenteraad uit zijn midden. De regeling is destijds aangegaan door de in de aanhef genoemde gemeenten, zodat de verhouding tussen het aantal door de raad van Haarlem benoemde bestuursleden en het totale aantal door de raden van de overige gemeenten benoemde bestuursleden 2 3 was. Per 1 januari 1979 is de gemeente Berine- broek tot de regeling toegetreden, waardoor de verhouding 2 4 werd. Burgemeester en wethouders van Haarlem hebben de wens te kennen gegeven de verhouding op 3 4 te brengen. Dit komt, wat het aantal Haarlemse verte- genwoordigers betreft, overeen met de aanvankelijke opzet van de regeling, waarbij behalve de in de aanhef genoemde gemeenten ook Bennebroek en Bloe- mendaal waren betrokken. Tegen het honoreren van de wens van Haarlem bestaan o.i. geen overwegende bezwaren. Artikel 6, lid ld. Ingevolge artikel 6, lid ld, hebben in het algemeen bestuur twee ouders van leerlingen van het muziekcentrum zitting, te benoemen door de bestuurs- leden-raadsleden op voordracht van de oudercommissie. Thans wordt voorgesteld de voordracht te doen plaatsvinden door de ouder- vereniging en tevens de mogelijkheid te openen dat ook een leerling die ouder is dan 18 jaar wordt voorgedragen (leerlingen van 18 jaar en ouder -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 33