4e at'd. 29 januari 1981 6 zijn ook lid van de oudervereniging) Artikel 23. Op grond Vjan artikel 23, lid 2 benoemt bet algemeen bestuur een plaats- vervangend secretaris, die evenals de secretaris ambtenaar moet zijn van ëén der deelnemende gemeenten. Om praktische redenen wordt voorgesteld de mogelijkheid te openen dat als plaatsvervangend secretaris een medewerker van de administratie van het muziekcentrum wordt genoemd. De bepaling van artikel 23, lid 3, dat de secretaris voor het bijwonen van vergaderingen een vast te stellen vergoeding kan ontvangen, geeft de in- druk dat deze secretaris (ambtenaar) naast zijn salaris, dat aan het muziek- centrum doorberekend wordt, nog een extra vergoeding kan krijgen. De prak- tijk is anders en daarom wordt voorgesteld die bepaling te schrappen. Artikel 28. Het algemeen bestuur heeft een formele overlegstruktuur in het leven geroe- Pen waaraan alle geledingen binnen het muziekcentrum deelnemen. Aan deze overlegstruktuur, MuziekCentrumRaad genaamd, is de bevoegdheid gedelegeerd om binnen bepaalde grenzen het lessenpakket vast te stellen. De tekst van artikel 28 van de regeling dient hiermee in overeenstemming te worden gebracht. Artikel 36. Bij de goedkeuring van de regeling hebben gedeputeerde staten in overweging gegeven de leden 1 en 2 van artikel 36 om te wisselen en iets aan te vullen. Tegen één en ander bestaan geen bezwaren. Artikel 44 (nieuw). Gedeputeerde staten hebben bij brief van 22 augustus 1978 voorgesteld in de gemeenschappelijke regeling een bepaling op te nemen omtrent de archief- bescheiden. Artikel 46. Dit artikel, handelende over het "overgangsbestuur" tot 1 september 1978, heeft thans geen betekenis meer en kan dus vervallen. Artikei 50, lid 1. Voorgesteld wordt de bekendmaking van wijzigingen te doen geschieden on- der verantwoordelijkheid van het dagelijks bestuur van het muziekcentrum (in plaats van door burgemeester en wethouders van Haarlem). _2_

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 34