Artikel 23, lid 3, vervalt. 4e afd. 29 januari 1981 Artikel III. Artikel 28 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: "De muzikale vorming wordt gegeven op basis van een lessenpakket, vast- gesteld door de MuziekCentrumRaad, ingesteld bij besluit van het algemeen bestuur d.d. 20 februari 1979, binnen het algemeen beleid, aangegeven door het algemeen bestuur.'i Artikel IV. Artikel 36, leden 1 en 2, wordt gewijzigd en gelezen als volgt: 1. Het dagelijks bestuur stuurt jaarlijks voor 1 februari aan de porte- feuillehouder van cultuur van de gemeente Haarlem een uittreksel van de begroting van het lopende dienstjaar, een voorstel met betrekking tot het accres voor het komende dienstjaar, alsmede een lijst van wen- sen voor dit dienstjaar, vergezeld van een toelichting. Er wordt naar gestreefd om op het overleg, zoals bedoeld in lid 2 van dit artikel, voorlopige rekeningcijfers over het voorafgaande dienstjaar beschik- baar te hebben. 2. Jaarlijks voor 1 maart stelt de kring van portefeuillehouders van cul- tuur en financiën van de deelnemende gemeenten het maximaal toelaatba- re exploitatietekort voor het komende begrotingsjaar vast." In artikel 36, lid 4 en lid 6, wordt voor "de leden 2 en 3" gelezen "de leden 1 en 3". Artikel V. In artikel 37, lid 1, wordt voor "artikel 36, lid 1" gelezen "artikel 36. lid 2". Artikel VI. Na artikel 43 wordt een nieuw artikel 44 ingevoegd, luidende: "ARCHIEF-BESCHEIDEN Artikel 44. Ten aanzien van de archief-bescheiden'van het lichaam, c.q. orgaan, zijn de voorschriften omtrent de zorg, de bewaring en het beheer der archief- bescheiden, alsmede die omtrent het toezicht daarop, zoals die voor de ge- meente Haarlem zijn of nader zullen worden vastgesteld, van overeenkomsti- ge toepassing -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 36