4e afd. 29 januari 1981 10 b - de centrale post de in de V/et ambulancevervoer bedoelde vanuit de gemeente Haarlem werkzame centrale post voor het Qrondgebied der gemeenten. 2. Indien in de regeling artikelen van de gemeentewet of van enige ande- re wet of wettelijke regeling van overeenkomstige toepassing worden verklaard, moet in die artikelen worden gelezen in de plaats vän de gemeente, de raad, burgemeester en wethouders, de burgemeester en de secretaris, onderscheidenlijk: de C.P.A. Kennemerlandhet algemeen bestuur, het dagelijks bestuur, de voorzitter en de secretaris. Hoofdstuk II: Het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam. Artikel 2. 1. Er is een rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam genaamd Centrale post ambulancevervoer Kennemerland. Het is gevestigd te Haarlem. 2. Het rechtsgebied van de C.P.A. Kennemerland omvat het grondgebied van de gemeenten. Artikel 3. Het bestuur van de C.P.A. Kennemerland bestaat uit: a. het algemeen bestuur. b. het dagelijks bestuur. c. de voorzitter. Hoofdstuk III: De taak van de C.P.A. Kennemerland. Artikel 4. De C.P.A. Kennemerland voorziet in de uitvoering van de taken die door of krachtens de Wet ambulancevervoer aan de centrale post zijn opgedragen en heeft tevens tot taak te voorzien in de continu parate communicatie van of vanwege de centrale post ter begeleiding en regeling van het ambulance- vervoer voor het grondgebied der gemeenten. Hij maakt daartoe gebruik van de meldkamer, personeel en apparatuur van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst van Haarlem. De hieraan verbonden kosten worden door de gemeente Haarlem aan de C.P.A. Kennemerland in rekening gebracht. Hoofdstuk IV: Het algemeen bestuur. Paragraaf 1: De samensteHing van het algemeen bestuur. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 55