1. Het algemeen bestuur telt twaalf leden. 2. De leden van het algemeen bestuur worden als volgt benoemd: a. de raden van vier van de zes gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort benoemen uit hun midden elk éên lid. De burgemeester die geen lid is van de gemeenteraad is ook benoem- baar. Tevens benoemen de raden van vier van de hiervoor genoemde gemeenten elk een plaatsvervangend 1id b. de raden van vier van de vijf gemeenten Beverwijk, Castricum, Heems- kerk, Uitgeest en Velsen benoemen uit hun midden elk één lid. De burgemeester die geen lid is van de gemeenteraad is ook benoembaar. Tevens benoemen de raden van vier van de hiervoor genoemde gemeenten elk een piaatsvervangend lid; c. de binnen het grondgebied der gemeenten werkzame partikuliere vervoer- ders benoemen uit hun midden twee leden en twee plaatsvervangende le- den; d. hét Ziekenfonds Spaarneland benoemt twee leden en twee plaatsvervan- gende leden. 3. Het algemeen bestuur kan naar behoefte derden uitnodigen tot het bijwo- nen van zijn vergaderingen om daarin van hun gevoelen te doen blijken. 4. Het lidmaatschap van het algemeen bestuur is onverenigbaar met de be- trekking van ambtenaar door of vanwege de C.P.A. Kennemerland aange- steld of daaraan ondergeschikt. 5. De artikelen 25, tweede en derde lid^en 26 van de gemeentewet, alsmede de artikelen W 1 en W 9 van de Kieswet zijn, voor zoveel mogelijk, van overeenkomstige toepassing. Artikel 6. 1. De leden van het algemeen bestuur worden benoemd voor de duur van de (lopende) zittingsperiode van de gemeenteraad. 2. Bij de aanvang van eike zittingsperiode worden ten spoedigste, doch in elk gevai binnen drie maanden, de leden van het aigemeen bestuur be- noemd. Aftredende bestuursleden kunnen opnieuw als lid worden benoemd. -8- 4e afd. 29 januari 1981 10 b Artikel 5.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 56