4e afd. 29 januari 1981 10 b 3. Zolang niet is voldaan aan het in het vorige lid bepaalde, blijven de laatstelijk benoemde leden van het algemeen bestuur, die hadden moeten aftreden, als zodanig fungeren totdat de nieuwe bestuursleden zijn benoemd. 4. Indien tussentijds een plaats van een lid van het algemeen bestuur openvalt, wordt ten spoedigste, doch in elk geval binnen twee maanden, een nieuw bestuurslid benoemd met inachtneming van artikel 5, lid 2. 5. Leden van het algemeen bestuur, die tussentijds aftreden of hun ont- slag indienen, blijven als zodanig fungeren totdat in hun opvolging is voorzien. Paragraaf 2: De werkwijze van het algemeen bestuur. Artikel 7. 1. Het algemeen bestuur vergadert tweemaal per jaar en voorts zo dikwijls als de voorzitter dit nodig oordeelt, of ten minste twee andere be- stuursleden zulks schriftelijk onder opgave van de te behandelen onder- werpen verzoeken. 2. Artikel 47 van de gemeentewet is van overeenkomstige toepassing metdier verstande, dat de openbare kennisgeving cp verzoek van de voorzitter ge- schiedt door de burgemeesters van de gemeenten op de aldaar gebruike- lijke wijze. 3. Artikel 48 van de gemeentewet is van overeenkomstige toepassing. Artikel 8. 1. a. Het algemeen bestuur vergadert in het openbaar. De deuren worden ge- sloten wanneer de voorzitter het nodig oordeelt of ten minste twee andere van de aanwezige bestuursleden hierom verzoeken. Het algemeen bestuur beslist of mét geslo'ten deuren wordt vergaderd. Dit laatste kan slechts geschieden, indien en voorzover onderwerpen aan de orde zijn van zodanige aard, dat behandeüng daarvan in een openbare vergadering, gezien de schade welke daardoor aan algemene of bijzondere belangen kan worden toegebracht, niet gerechtvaardigd moet worden geacht. b. Artikel 49, vierde en volgende leden, van de gemeentewet zijn van overeenkomstige toepassing. -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 57