4e afd. 29 januari 1981 10 b a. een voortdurend toezicht op al wat de centrale post aangaat. b. het voorbereiden van al hetgeen aan het algemeen bestuur ter over- weging en beslissing zai worden voorgelegd. c. het uitvoeren van de besluiten van het algemeen bestuur. d. het voorstaan van de belangen van de C.P.A. Kennemerland bij andere overheden en instellingen, diensten of personen waarmee contact voor de C.P.A. Kennemerland van belang is. e. het beheer van inkomsten en uitgaven van de C.P.A. Kennemerland, voor- zover dit niet aan anderen is opgedragen. f. de zorg, voorzover deze niet anderen toekomt, voor de contrôle op het geldelijk beheer en de boekhouding. g. het nemen van alle conservatoire maatregelen zowel in als buiten rech- te en het doen van alles wat nodig is ter voorkoming van verjaring en verlies van recht of bezit. h. de zorg voor de archieven van het orgaan. 1het doen van bekendmakingen, bedoeld in artikel 8 van de Wet gemeen- schappelijke regelingen. j. het verstrekken van inlichtingen aan de besturen van de gemeenten. Artikei 19. Het dagelijks bestuur oefent, voorzover het algemeen bestuur daartoe be- sluit en naar door dat bestuur te stellen regelen, de aan het algemeen bestuur wettelijk toegekende of krachtens de regeling hem toekomende be- voegdheden uit, met uitzondering van: a. het vaststeilen en wijzigen van de begroting. b. het voorlopig vaststeilen van de rekening. chet vaststellen, wijzigen en intrekken van verordeningen. d. het nemen van besluiten als bedoeld in de artikelen 34 en 35 van de regeling. Paragraaf 5: Verantwoordingsplicht. Artikel 20. Artikel 129 van de gemeentewet is van overeenkomstige toepassing. Hoofdstuk VI: De voorzitter. Artikel 21. 1. Het algemeen bestuur benoemt uit de leden, bedoeld in artikel 5 tweede -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 61