4e afd. 29 januari 1981 10 b lid onder a en b, een voorzitter en een plaatsvervangend voorzitter, die hun funktie bekleden in het aigettieen bestuur en in het dagelijks bestuur. 2. Het algemeen bestuur beslist omtrent schorsing en ontslag van de voorzitter en de plaatsvervangend voorzitter. Artikel 22. 1. De voorzitter oefent de bevoegdheden uit bij of krachtens de Wet am- bulancevervoer toegekend aan de burgemeester; daarnaast is aan de voor- zitter de leiding van de vergadering van het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur opgedragen. 2. Onverminderd hetgeen de regeling te dien aanzien overigens bepaalt is de voorzitter belast met: a- het ter tafel brengen van alle tot het algemeen en het dagelijks bestuur gerichte brieven en andere stukken in de vergadering, waar zij behoren; b. het zorgdragen voor de uitvoering van de besluiten van het algemeen en het dagelijks bestuur; c. het zo nodig instellen van een vooriopig onderzoek, voordat bepaal- de zaken ter overweging en beslissing worden voorgelegd aan het al- gemeen en het dagelijks bestuur. 3. De voorzitter tekent de stukken die van het algemeen en van het dage- lijks bestuur uitgaan. 4. Artikel 75, tweede lid, van de gemeentewet is van overeenkomstige toe- passing met dien verstande dat voor ambtenaren wordt gelezen leden van het dagelijks bestuur. Artikel 23. De voorzitter vertegenwoordigt de C.P.A. Kennemerland in en buiten rechte. Hij kan de vertegenwoordiging aan een door hem aan te wijzen gemachtigd bestuurslid toevertrouwenIndien de voorzitter behoort tot het bestuur van een gemeente die partij is in een geding waarbij de C.P.A. Kennemer- land is betrokken, wordt de C.P.A. Kennemerland door een ander, door het dagelijks bestuur uit zijn midden aan te wijzen lid vertegenwoordigd. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 62