Het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur kunnen adviescommissies instellen onder regeling van de taak en de samenstelling ervan. Artikel 25. 1. Het algemeen bestuur kan aan leden van de adviescommissies een ver- goeding toekennen voor verrichte werkzaamheden. 2. De leden van de adviescommissies hebben aanspraak op vergoeding van reis- en verplijfkosten volgens regelen door het algemeen bestuur te stellen. Hoofdstuk VIII: De direkteur-secretaris. Artikel 26. 1. Het ambt van direkteur van de C.P.A. Kennemerland wordt bekleed door de direkteur van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst van Haarlem. De door de raad van de gemeente Haarlem gestelde regelen inzake diens tijdelijke vervanging bij verhindering of ontstentenis zijn van overeenkomstige toepassing. 2. De direkteur van de C.P.A. Kennemerland is secretaris van het algemeen bëstuur en het dagelijks bestuur en maakt van hun vergaderingen een ver- slag. 3. De direkteur-secretaris staat het algemeen bestuur, het dagelijks te- stuur, de voorzitter en de adviescommissies bij alles wat de.hun opge- dragen taken betreft, terzijde en is, onder verantwoordelijkheid aan het dagelijks bestuur, belast met de leiding van de centrale post. 4. Door hem worden alle stukken die van het algemeen bestuur en van het da- gelijks bestuur uitgaan mede ondertekend. 5. Het algemeen bestuur stelt voor de direkteur-secretaris een instruktie vast. Hoofdstuk IX: Het personeel Artikel 27. 1. De gemeente Haarlem draagt zorg voor de personeelsbezetting van de cen- trale post, naar door het algemeen bestuur te stellen regelen. 2. De direkteur-secretaris kan voor het personeel een instruktie vaststel- len. -15- 4e a'd- 29 januari 1981 10 b Hoofdstuk VII: Adviesconimissies. Artikel 24.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 63