4e afd. 29 januan' 1981 10 b Hoofdstuk X: Financiële bepalingen. Artikei 28. 1. Het algemeen bestuur stelt voorschriften vast ter zake van het gelde- lijk beheer. 2. Ten aanzien van de contrôle op het geldelijk beheer zijn de artikelen 265 bis tot en met 265 sexies van de gemeentewet van overeenkomstige toepassing. Artikel 29. 1. Het dagelijks bestuur maakt jaarlijks voor 1 juni een ontwerp-begro- ting voor het volgend jaar. De ramingen in de ontwerp-begroting wor- den behoorlijk toegelicht. 2. Deze ontwerp-begroting wordt jaarlijks voor 15 juni aan de raden der gemeenten toegezonden. Deze kunnen voor 15 augustus hun bezwaren ter kennis brengen van het algemeen bestuur. 3. Bij de opstelling van de begroting wordt ervan uitgegaan dat de kosten van de C.P.A. Kennemerland volledig worden vergoed door de ambulance- diensten. 4. Indien er, ondanks het bepaalde in het vorige lid, een niet te ver- rekenen tekort ontstaat dan wordt dit over de gemeenten omgeslagen naar verhouding van het aantal inwoners op 1 januari van het jaar waar- op het tekort betrekking heeft. Voor de vaststelling van de aantallen inwoners worden aangehouden de door het Centraal Bureau voor de Statis- tiek bekend gemaakte bevolkingscijfers. 5. Het algemeen bestuur stelt de begroting vast voor 1 oktober van het jaar, voorafgaande aan dat, waarvoor de begroting dient. 6. Terstond na de vaststelling wordt de begroting in afschrift toegezon- den aan de raden van de gemeenten en aan de in artikel 5, tweede lid onder c en d, genoemde rechtspersonen. 7. Het dagelijks bestuur zendt de begroting met de eventueel ingediende bezwaren terstond na vaststelling naar gedeputeerde staten ter goedkeu- ri ng 8. Met betrekking tot wijziging van de begroting is het bepaalde in de voorgaande leden, met uitzondering van de daarin genoeijide data, van -16-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 64