4e afd. 29 januari 1981 10 b rekening-courant zijn opgenomen. 2. De gemeenten, die uit de regeling treden, blijven verbonden tot waar- borging van de geldleningen en van de sommen, in rekening-courant op- genomen, aangegaan gedurende de periode dat zij aan de regeling deei- namen. Artikel 32. De gemeente Haarlem is belast met de boekhouding en de overige financiëie administratie van de C.P.A. Kennemerland. De hieraan verbonden kosten wor- den aan de C.P.A. Kennemerland in rekening gebracht. Hoofdstuk XI: Het archief. Artikei 33. Ten aanzien van de archiefbescheiden van de C.P.A. Kennemerland zijn de voorschriften omtrent de zorg, de bewaring en het beheer van de archief- bescheiden, alsmede die omtrent het toezicht daarop, zoals die door de gemeente Haarlem zijn of zullen worden vastgesteld, van overeenkomstige toepassing. Hoofdstuk XII: Ges'chilien. Artikel 34. Voordat ten aanzien van een geschii, aangaande de uitvoering of toepas- sing van deze regeling gerezen, de beslissing van de Kroon wordt ingeroe- Penwordt het verschil voorgelegd aan gedeputeerde staten teneinde dit college in de gelegenheid te stellen partijen tot overeenstemming te bren- gen. Hoofdstuk XIII: Toetreding, uittreding, wijziging en opheffing. Artikei 35. 1. Indien toetreding of uittreding van een gemeente noodzakelijk is gewor- den als gevolg van een besluit van provinciale staten van Noord-Holland tot wijziging van het gebied waarvoor een centrale post voor het ambu- lancevervoer werkzaam is, kan toetreding of uittreding plaatsvinden bij besiuit van de bestuursorganen van die gemeente. 2. Zowel het dagelijks bestuur van de C.P.A. Kennemerland als de raad van een gemeente kan voorstellen doen tot wijziging van de regeling. 3. Een wijziging is tot stand gekomen wanneer de bestuursorganen van ten- -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 66