4e afd. 29 januari 1931 10 b minste de helft van de gemeenten met een totaal inwonertal van meer dan de helft van het totale inwonertal van de gezamenlijke gemeenten zich daarvöör hebben verklaard. Voor de vaststelling van de aantallen inwoners worden de laatst bekende cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek aangehouden. 4. De toetreding, uittreding en wijziging treden in werking op de eerste dag van de maand volgend op die, waarin de in artikel 8 van de Wet ge- meenschappelijke regelingen bedoelde bekendmaking in de Nederlandse Staatscourant heeft plaatsgevonden, tenzij het besluit tot toetreding, uittreding of wijziging een andere datum aangeeft. Artikel 36. 1. Indien opheffing van de regeling noodzakelijk is geworden als gevolg van een besluit van provinciale staten van Noord-Holland tot intrekking van de aanwijzing van het gebied waarvoor een centrale post voor het ambulancevervoer werkzaam is, wordt daartoe besloten door het algemeen bestuur. 2. De opheffing gaat niet eerder in dan op de eerste dag van de maand vol- gend op die waarin de in artikel 8 van de Wet gemeenschappelijke rege- lingen bedoelde bekendmaking in de Nederlandse Staatscourant heeft plaatsgevonden. 3. Nadat tot opheffing is besloten bereidt het dagelijks bestuur de 1 ,qji- datie van de C.P.A. Kennemerland voor en stelt daartoe zo spoedig moge- lijk een ontwerp-1iquidatieplan op. Het 1iquidatieplan wordt vastgesteld door het algemeen bestuur en be- hoeft de goedkeuring van gedeputeerde staten. Hierbij kan van de bepa- lingen van deze regeling worden afgev/eken. 4. Het dagelijks bestuur is belast met de liquidatie. 5. Zo nodig blijven de organen van de C.P.A. Kennemerland ook na het tijd- stip van opheffing in funktie totdat de liquidatie is voltooid. Artikel 37. BiJ 1iquidatie zullen de archieven van de C.P.A. Kennemerland worden af- gesloten en naar de gemeentelijke archiefbewaarplaats van Haarlem worden overgebracht. -19-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 67