4e afd. 29 januari 1981 10 b Hoofdstuk XIV: Overgangs- en siotbepalingen. Artikel 38. 1. De eerste benoeming van de leden van het algemeen bestuur vindt plaats binnen drie maanden na inwerkingtreding van de regeling. 2. Binnen een maand na afloop van de in het eerste lid bedoelde termijn roept de burgemeester van Haarlem de leden van het aigemeen bestuur voor de eerste maal in vergadering bijeen. In die vergadering wijst het algemeen bestuur het dagelijks bestuur aan. 3. De begroting wordt voor de eerste maai vastgesteld voor de periode, aanvangende op de dag waarop de regeling in werking treedt tot het einde van het kalenderjaar, dan wel, wanneer het algemeen bestuur dit bepaalt, tot het einde van het volgende kalenderjaar. 4. De eerste rekening heeft betrekking op de periode waarvoor de eerste begroting geldt. Artikel 39. 1. De regeling wordt aangegaan voor onbepaalde tijd en treedt 1n werking OP de eerste dag van de maand, volgend op die waarin de in artikel 8 van de Wet gemeenschappelijke regelingen bedoelde bekendmaking in de Nederlandse Staatscourant heeft plaatsgevonden. 2. Burgemeester en wethouders van Haarlem dragen zorg voor de in arti- kel 3 van de Wet gemeenschappelijke regelingen bedoelde bekendmakin- gen totdat er een dagelijks bestuur van de C.P.A. Kennemerland is. De hieraan verbonden kosten kornen voor rekening van de C.P.A. Kenne- meriand. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van de raad van de gemeente Heemstede, gehouden op 29 januari 1981. laus^vastgesteld laus vastgesteld^ door burgemeester en wethouders van Heemstede De burgemeester, feld door de burgemeester van Heemstede op De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 68