4e afd- 29 januari 1981 13 VOORBEREIDINGSBESLUIT BESTEMMINGSPLANNEN BINNENWEG E.O. EN JOH. VERHULSTLAAN Heemstede, 13 januari 1981. Aan de raad, Bij uw besluit van 31 januari 1980, nr. 7, is in voorbereiding verklaard de herziening van de bestemmingsplannen voor het gebied dat omsloten wordt door de Blekersvaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voormalige Zandvaart, de Drentelaan, een lijn in het zuidelijk verlengde daarvan, de Van Merlenlaan, de Camplaan, de Heemsteedse Dreef, de Lanck- horstlaan, de Bronsteeweg en de Koediefslaan én voor de bouwstroken aan weerszijdenvan de Joh. Verhulstlaan. Aan de voorbereiding van een ontwerp-bestemmingsplan voor de Binnenweg en omgeving wordt, zoals bekend, gewerkt; om ongewenste bebouwing in dat gebied te voorkomen, is het noodzakelijk opnieuw een voorbereidingsbe- sluit vast te stellen. T°t de voorbereiding van een herziening van het voor de Joh. Verhulstlaan geldende bestemmingsplan werd besloten in verband met een verzoek van de eigenaar-gebruiker van Joh. Verhulstlaan 30 om medewerking aan de uitbrei- ding van zijn woning. Een nabij wonende heeft tegen de realisering van het bouwplan bezwaar gemaakt en mede naar aanleiding daarvan hebben gede- puteerde staten van Noord-Holland besloten de gevraagde verklaring van geen bezwaar, als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or- dening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, te weigeren. De eigenaar- gebruiker van de genoemde woning heeft gebruik gemaakt van de mogelijk- heid om tegen de weigering van de afgifte van de bedoelde verklaring een bezwaarschrift in te dienen. Op dat bezwaarschrift is nog geen beslissing genomen. De beslissing op het verzoek om een bouwvergunning voor de uit- breiding van Joh. Verhulstlaan 30 moet in verband daarmede worden opge- schort en daarom kan een voorbereidingsbesluit ook voor de bouwstroken aan weerszijden van de Joh. Verhulstlaan nog niet worden gemist. Het ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 73