2e afd. 29 januari 1981 22 UITBREIDING GASBUIZENHET CHRYSANTHEMUMLAAN Heemstede, 13 januari 1981. Aan de raad, De bestaande gasleiding langs de noord-oostzijde van de Chrysanthemum- laan is indertijd gelegd om de woningen met even-nummers aan te sluiten. Hierdoor werd voorkomen, dat de weg verschi1lende malen gekruist moest worden. Voor een optimale benutting van deze leiding, mede als voeding van de wijk, is het gewenst een verbinding tot stand te brengen tussen het eind van deze leiding en de bestaande leiding lan'gs de Zandvoorter Allee. Volgens een specificatie, welke voor u bij de stukken ter inzage is gelegd, worden de kosten geraamd op 4.200, Deze voorziening is in de achter de begroting voor 1981 van het gemeente- lijk technisch bedrijf, sektor gasvoorziening, opgenomen lijst van inves- teringen pro memorie vermeld. Wij stellen u voor een krediet van 4.200, ter beschikking te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-be- sluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 januari 1981, alsmede het advies van de commissie voor het gemeentelijk technisch be- drijf; BESLUIT aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de be- groting van het gemeentelijk technisch bedrijf een bedrag van 4.200,-- beschikbaar te stellen voor uitbreiding van het gasbuizennet aan de Chry- santhemumlaan. HEEMSTEDE, 29 januari 1981. jDe|râadvoornoemd, De secr£taris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 93