35 VERNIEUWING RIOLERING GEDEELTE MOLENWERFSLAAN Heemstede, 3 februari 1981. Aan de raad, De riolering in het gedeelte van de Molenwerfslaan tussen de Clooster- weg en de Laan van Insulinde verkeert in een zeer slechte staat. Deze riolering is omstreeks 80 jaar geleden gelegd en is op sommige plaat- sen geheel vergaan; de huiswaterafvoeren kunnen niet goed meer func- tioneren. Herhaaldelijk komen er dan ook klachten over wegverzakkin- gen en over rioolverstoppingen. Vernieuwing van de riolering is nood- zakelijk. Hiermee kan niet gewacht worden tot het plan voor de recon- structie van de Indische wijk gereed is. Het isgelet op de uitkomsten van de inspraak, overigens niet waar- schijnlijk dat in het kader van die reconstructie het wegdek van ge- noemd weggedeelte drastisch zal worden gewijzigd, zodat de vernieuwing van de riolering en het in de huidige toestand terugbrengen van het wegdek weinig of geen extra kosten met zich zal brengen. De kosten van het vernieuwen van de riolering c.a. worden blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting geraamd op f 61.500,--. Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Voor zoveel nodig herinneren wij er aan dat voor het vernieuwen van de riolering in de hele Indische wijk een bedrag is opgenomen oplijst II, behorend bij het beleidsplan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H.van den Hoek. De burgemeester, O.R.van den Bosch. 4e afd. 26 februari 1981

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 21