4e afd. 26 februari 1981 AANVAARDING SCHENKING ENGELSE TELEFOONCEL 28 Heemstede, 20 januari 1981. Aan de raad, De Mayor van Leamington Spa heeft onze gemeente een specifieke Engelse telefooncel aangeboden. Wij hebben ons bereid verklaard eraan mee te werken dat deze schenking wordt aanvaard, mits de telefooncel ook wer- kelijk gebruikt kan en mag worden; wij zouden deze dan gaarne ge- plaatst zien op het Raadhuisplein. De directeur van het Telefoondistrict Haarlem is blijkens zijn brief d.d.19 december 1980 bereid de telefooncel op het Raadhuisplein te la- ten vervangen door de Engelse celo.m. onder voorwaarde dat plaatsing geschiedt door en voor rekening van de gemeente en dat het algehele beheer van de telefooncel aan de gemeente wordt overgelaten. Wij achten een en ander aanvaardbaar. Hierbij gaan wij ervan uit dat de opbrengst niet belangrijk lager zal zijn dan de kosten. Deze kosten zijn thans nog niet bekend; zij zullen ons inziens echter niet hoger zijn dan f.3.000,-- per jaar. Onder mededeling dat de commissie voor algemene bestuurszaken zich hiermee kan verenigen, stellen wij u voor de schenking in dank te aan- vaarden. Na het bekend worden van de aansluitkosten zullen wij u voor- stellen het benodigde krediet te verlenen. De V-aad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.20 januari j.l.; in dank te aanvaarden de door de Mayor van Leamington Spa (Engeland) aan de gemeente aangeboden schenking van een Engelse telefooncel. HEEMSTEDE, 26 februari 1981. De/raad voornoemd, Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H.van den Hoek De burgemeester, O.R.van den Bosch. BESLUIT: De sécretiri^ De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 7