4e afd. 26 maart 1981 37 2. Op en boven de in lid 1 bedoelde gronden mogen uitsluitend met de bestemming verband houdende bouwiverken, geen gebouwen zijnde, worden ge- bouwd Artikel 10 Verbl ijfsgebied. 1. De gronden met de bestemming verblijfsgebied zijn bestemd voor ver- blijf en verplaatsing bepaald door en gericht op de bestemming van de aan- grenzende en naburige gronden en in verband hiermede voor verhardingen ge richt op gemotoriseerd verkeer en ander verkeer, alsmede voor parkeerplaa sen en groenvoorzieningen, één en ander al of niet opgenoraen in een woone inrichting. 2. Op en boven de in lid 1 bedoelde gronaen mogen uitsluitena met de best ming verband houdende bouwiverken, geen gebouwen zijnde, worden gebouwd. 3. Het gedeelte van de verharding gericht op rijdend gemotoriseerd verkee is ten minste 2.50 m en ten hoogste 5.00 m breed. Artikel 11 Water. 1. De gronden met de bestemming water zijn bestemd voor waterlopen ten dienste van de waterbeheersing. 2. Op en boven de in lid 1 bedoelde gronden mogen uitsluitend met de be- stemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnde, worden gebouw alsmede bruggen. Artikel 12 Gebruik van onbebouv/de gronden en van bouwwerken. 1. Het is verboden, de onbebouwde gronden of de bouwwerken binnen het plangebied te gebruiken op een andere wijze of voor een ander doel dan blijkens de bestemmingen en voorschriften kennelijk toelaatbaar'is of is aan te merken als een normaal bestanddeel van dat kennelijk toelaatbare gebruik. Dit verbod geldt niet indien en voorzover het in strijd is met een wet, een algemene maatregel van bestuur of een provinciale verordening 2. Ten aanzien van de onbebouwde gronden wordt onder verboden gebruik in ieder geval verstaan: a. het gebruiken of laten gebruiken van onbebouwde gronden als opsiag- plaats voor bagger en grondspecie; b. het gebruiken of laten gebruiken van onbebouwde gronder, als opslaq- plaats voor vaten, kisten, al dan niet voor gebruik geschikte werktui- gen en machines of onderdelen daarvan, oude en nieuwe bouwmaterialen, - 17 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 17