26 maart 1981 37 Bij brief d.d. 27 november 1978 is door de secretaris namens voornoemde "In antwoord op uw bovengenoemde brief deel ik u mede, dat de Kerngroep uit de Subcommissie voor de Gemeentelijke Plannen zich in het algemeen kan verenigen met de inhoud en doelstellingen van het bovengenoemde be- stemmingsplan en dat de resultaten van het overleg geen aanleiding geven t°t het maken van opmerkingen. Wel is het de Kerngroep opgevallen dat geen overleg is gevoerd met de hoofdingenieur-direkteur tevens inspekteur van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland. De Kern9noep dringt er bij uw college op aan in voorkomende gevallen bedoel- de funktionaris in het overleg te betrekken overeenkomstig de circulaire van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland d.d. 25 november 1975, no. 133. Wat betreft de voorschriften (artikel 2, lid 1 onder a) komt het de Kern- groep voor, dat een volume van 60 m3 voor bouwwerken ten behoeve van het openbaar nut, zoals transformatorhuisjes en schakelhuisjes, aan de ruime kant is. Bovendien dient het bouwen van gebouwen met een dergelijke inhoud naar mening van de Provinciale Griffie afzonderlijk te worden geregeld in de voorschriften. Uw college wordt geadviseerd met het vorenstaande rekening De hoofdingenieur-direkteur tevens inspekteur van de Volkshüisvesting zal in voorkomende gevallen voortaan in het overleg worden betrokken. Het volume van de in artikel 2, lid 1 onder a bedoelde bouwwerken is terug- commissie het volgende medegedeeld. gebracht tot 50 m3. Behoort bij raadsbesluit van 26 maart 1981, nr.37 De secretaris, De voorzitter, - 28 - te dnenï hnuHon

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 30