4e afd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag van het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Heemstede, ingekomen op 19 januari 1981, om op grond van artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 ten behoeve van de Prinses Beatrixschool de nodige gelden te mogen ontvangen voor de aanschaffing van meubiiair voor de inrichting van de klaslokalen en meubilair voor het handenarbeidlokaalalsmede voor het vocht- en condensvrij maken van de voormalige stookkelder en het inrichten hiervan als magazijnruimte; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; dat het aanwezige meubilair in de klaslokalen 15 jaar of ouder is en in een zodanige staat verkeert dat integrale vervanging hiervan noodzakelijk is te achten; dat bij raadsbesluit van 25 oktober 1978, nr. 126, medewerking is verleend voor het doen van de nodige aanschaffingen voor de eerste inrichting van het handenarbeidlokaal dat in dit lokaal thans voldoende meubilair aanwezig is en dat dit in goede staat verkeert; dat verwacht rnag worden dat in de nabije toekomst als gevolg van daling van het aaptal leeriingen in het schoolgebouw voldoende ruimte beschikbaar zal komen welke zai kunnen dienen als magazijnruimte; dat het in verbnnd hiermede niet noodzakelijk is de voormalige stookkelder in te richten als magazijnruimte; dat het onder deze omstandigheden ook niet nodig is deze kelder vocht- en condensvrij te maken; dat derhalve bij inwilliging van de aanvraag, voorzover deze betrekking heeft op de aanschaffing van meubilair voor het handenarbeidlokaalop het vocht- en condensvrij maken van de voormalige stoûkkelder en op de inrich- ting van deze kelder als magazijnruimte, de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te stellen, zullen worden overschreden; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 22 april j.l.; _2_

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 10