4e afd. 6 mei 1981 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN 53 De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 april 1981. gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor de volgende terreinen, welke zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende kaart: 1. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ringvaart af, in een strook van een breedte van 110 meter uit- strekken tussen de Glipper Zandvaart en de zuidwestelijke grens van het bestemmingsplan "Glip I"; 2. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestemmingsplan; 3. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekersvaartweg; 4. de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingspian "Plan Glip II", vastgesteld bij zijn besluit van 26 maart 1964, nr. 43. II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zon- der of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 12