2e afd. 6 raei 1981 63' D, Tijdschema behandeling beleidsplan 1981. Hieronder volgt een tijdschenia, waarin de bijstelling van het be- leidsplan voor 1981 behandeld zou kunnen worden. Voor de volledigheid van het beeld geven wij de onderdelen van het beleidsplan aan: A. doelstellingennota B. meerjarenwensenl ijst C. jaarbegroting D. meerjarenbegroting ongewijzigd beleid E. investerings- en aktiviteitenplan F. dekkingsplan. Zoals reeds eerder verrneld, zal tijdens de voorjaarsbehandeling de doelstellingennota niet bijgesteld worden. De voorjaarsbehandeling beperkt zich dus tot behandeling van de meerjarenwensenlijst, waar- onder te begrijpen de voorstellen voortvloeiend uit het rapport van de werkgroep heroverweging uitgaven en inkomsten. 21 april/ Behandeling bijstelling beleidsplan voorjaar 1981 4 mei (projekten) in de reguliere commissievergaderingen. 6 mei - Vaststelling lijsten projekten door de raad. (woensdag 19.00 uur). 11 mei - Verzending projektenlijsten naar de raad. 18 mei - Indiening punten door raadsleden. 22 mei - Verzending uitgewerkte "puntenlijsten" aan de raad. 4 juni Behandeling bijstelling beleidsplan voorjaar 1981 (19.00 uur) (projekten). 7 september Behandeling concept-aanbiedingsnota in vergadering met commissie financiën. 1 oktober Verzending aanbiedingsnota, begroting 1982, meerjaren- begroting 1983/1936, investerings- en aktiviteitenplan en dekkingsplan naar de raad. 12/26 okto- Behandeling bijstelling beleidsplan najaar 198l'in re- ber guliere commissievergaderingen. 29 oktober Indiening vragen frakties. 12 november Verzending memorie van antwoord. 26/27 noveiti- Behandeling bijstelling beleidsplan najaar 1981. ber Het overzicht van de in april en mei geplande vergaderingen van de commissiës is u reeds toegezonden. Na de vaststelling van de lijsten van projekten op 6 meizal lijst I aangevuld worden met een indica- tie van de aan de projekten verbonden financiële lasten, alsmede het vroegst mogelijke tijdstip waarop de krediet-aanvragen aan u voorge- legd kunnen worden. In die vergadering wordt ook uw instemming gevraagd met de categorieën waarin de adviezen van de werkgroep heroverweging zijn ingedeeid, conform onze voorsteilen. - 29 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 81