Artikei 6. (bijzondere vergunningsvoorschriften) 1. Tot de in artikei 5, eerste lid, bedoelcfevoorschriften kan behoren het voorschrift dat binnen een bepaalde termijn en overeenkomstig de door burgemeester en wethouders te geven aanwijzingen moet worden herbeplant. 2. Wordt een voorschrift, als-in het vorige lid bedoeld, gegeven, dan kan daarbij tevens worden bepaald binnen welke tdrmijn na de herbeplanting en op welke wijze niet geslaagde beplanting moet worden vervangen. Artikei 7. (beroepsmogelijkheden) 1. Indien de vergunningaanvrager zich niet kan verenigen met enig door burgemeester en wethouders aan de vergunning verbonden voorschrift, kan hij daattegen, binnen 30 dagen na de dag waarop de beschikking is gege- ven, schriftelijk beroep instêllen bij de gemeenteraad. 2. De gemeenteraad beslist bij met redenen omkleed besluit binnen 60 dagen na de dag waarop het beroepschrift is ontvangen. Hij brengt zijn besluit zo spoedig mogelijk schriftelijk ter kennis van de betrokkene. Hij kan zijn beslissing bij schriftelijk ter kennis van de betrokkene te brengen besluit eenmaal voor ten hoogste 30 dagen verdagen. Artikei 8. (schadevergoeding) 1. Indien en voorzover blijkt dat een belanghebbende door de toepassing van artikel 5, eerste lid, artikel 6 of artikel 9, eerste, tweede of derde lid, schade lijdt of zal lijden, die redelijkerwijs niet of niet geheel te zijnen laste behoort te komen en waarvan de vergoeding niet anders- zins is verzekerd, kent de gemeenteraad hem op zijn verzoek een naar bil- lijkheid te bepalen schadevergoeding''toe. De schadevergoeding kan worden bepaald in geld of op andere wijze. 2, De gemeenteraad beslist bij met redenen omkleed besluit binnen 60 dagen na de dag waarop het verzoek om schadevergoeding is ingekomen. Bij schrif- telijk ter kennis van betrokkene te brengen besluit kan hij zijn beslis- sing eenmaal voor ten hoogste 60 dagen verdagen. 4e afd- 25 juni 1981 Ti landschaps- of dorps-/stadsschoon of om andere redenen van tnilieube- heer. 2. Een beschikking als bedoeld in het eerste lid is ir.et redenen omkleed.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 10