4e 25 juni 1981 73 lid niet nakomt, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. Artikel 11. (opsporing) Met de opsporing van de in deze verordening strafbaar gesteide feiten zijn behalve de ambtenaren, genoemd in artikel 141 van het Wetboek van strafvorderingbelast de daartoe door burgemeester en wethouders aange- wezen ambtenaren. Artikel 12. (betreden van gebouwen en terreinen). Zo dikwijls de zorg voor de naleving van enig voorschrift van deze veror- dening dit vereist, wordt hierbij aan hen die met ae zorg voor de naleving daarvan zijn belast, de last verstrekt gebouwen, niet zijnde woningen en terreinen te betreden, desnoods tegen de wil van de rechthebbende. Artikel 13. (slotbepaling) 1. Deze verordening kan worden aangehaald als: Kapverordening. 2. Zij treedt in werking met ingang van de dag volgende op die van haar afkondiging. Aisdan vervalt de Kapverordeningvastgesteld bij raadsbe- sluit van 28 juni 1962, nr. 76, gewijzigd bij raadsbesluit van 30januari 1964, nr. 12. 3. Indien vôör het tijdstip van het van kracht worden van deze verordening een aanvraag/verzoek om vergunning, schadevergoeding of anderszins is ingediend op grond van de ingetrokken verordening en op of na het tijd- stip van het van kracht worden van deze verordening nog niet op de aan- vraag of het verzoek is beslist, zijn de bepalingen van de ingetrokken verordening van toepassing, tenzij de aanvrager/verzoeker de wens te kennen geeft, dat de bepalingen van deze verordening worden toegepast. 4. Verplichtingen krachtens de ingetrokken verordening blijven bestaan. liet bepaalde in het voorgaande lid "is van overeenkomstige toepassing. HEEMSTEDE, 25 juni 1981. De raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 12