5e afd. 25 juni 1981 VERORDENINGEN SPECIFIEK WELZIJN 78 Heemstede, 28 april 1981. Aan de raad, Bijgaand bieden wij u een viertal ontv/erp-verordeningen aan, welke betrek- king hebben op het terrein van het specifiek welzijn. Drie van deze verordeningen zijn ontworpen door de conmissie planvoorberei- ding specifiek welzijn, (p.s.w.), namelijk de algemene subsidie-verordening specifiek welzijn, de subsidieverordening sociaal-cultureel werk en de pro- cedure-verordening sociaal-cultureel werk. De vierde verordening, Je veror- dening gecoördineerd bejaardenwerk,is door ons coilege ontworpen. De commissie p.s.w. heeft over een voorontwerp van deze verordening advies uitgebracht. Het ontwerp is vastgesteld overeenkomstig het advies van de commissie. Het voorontwerp en het advies daarover van de commissie ligtvoor u ter inzage. De commissie heeft de inspraak georganiseerd over de vier voor-ontwerpen van verordeningen. De voorontwerpen hebben gedurende een maand ter visie gelegen op verschillende plaatsen in de gemeente. De mo- gelijkheid bestond om tijdens de periode van tervisielegging schriftelijk te reageren. Tevens zijn twee hoorzittingen gehouden. Het advies van de commissie over de ingekomen schriftelijke reakties kunt u bijgaand eveneens aantreffen. Wij kunnen ons met dit advies verenigen. Wij spreken onze dank uit aan de conmissie voor het door haar verrichte werk. Wij hebben met waardering kennis genomen van de ontwerpen. Behoudens het hierondervermelde kunnen wij ons met de verordeningen ver- enigen- Per verordening zal worden aangegeven op welke punten ons college of een minderheid daarvan een aanvulling of ande're wijziging gewenst acht. Ontwerp algemene subsidieverordeninq specifiek welzijn. Deze verordening bieden wij u ter vaststelling aan in de wetenschap dat de verordening binnen redelijk korte termijn wijziging zal kunnen behoe- ven. Het ligt namelijk in ons voornemen om u binnen afzienbare tijd een algemene subsidieverordening ter vaststelling aan te bieden. In deze al- gemene verordening zullen waarschijnlijk onderdelen van deze verordening worden opgenomen. De door ons voorgestane wijzigingen in het ontwerp van de algemene sub- -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 35