5e afd. 25 juni 1981 78 waarvoor wij de volgende redaktie voorstelien: "Binnen een maand na de datum van verzending van de mededeling, bedoeld in lid 4, kan daartegen schriftelijk in beroep worden gekomen bij de ge- meenteraad. Indien binnen twee maanden na de vaststelling van het program- ma een zodanige mededeling niet verzonden is, kan binnen de derde maand schriftelijk in beroep worden gekomen bij de gemeenteraad" Het zesde lid wordt het zevende lid. In verband met voormelde wijzigingen dient ook dit lid te worden gewijzigd. Wij stellen u voor dit lid alsvolgt te redigeren: "In geval van toekenning van een waarderingssubsidie, bedoeld in artikel 16 vierde lid, wcrdt daarover, in afwijking van het bepaalde in het eerste lid, definitief beslist; de leden 3 en 6 zijn daarbij niet van toepassing". Artikel 30 en artikel 33. Wij achten het gewenst in artikel 33 als datum van in werking treden van de verordening 25 juni 1981 op te nemen. Deze datum dient te worden opge- nomen in plaats van 1 januari 1982 omdat anders het gestelde in artikel 30 geen effekt zou kunnen sorteren. De verordening zou immers anders niet werken op het moment, dat de beslis- singen voor het jaar 1982 (in december 1981) worden genomen. Ontwerp subsidieverordening sociaal-cultureel werk. Artikel 6. Onder sub b van dit artikel worden geen afschrijvingspercenta- ges genoemd. In artikel 12 van het ontwerp van de verordening gecoördi- neerd bejaardenwerk worden de afschrijvingspercentages wel genoemd. Ook worden in artikel 7 en 8 van het ontwerp van de subsidieverordening sociaal-cultureel werk afschrijvingspercentages genoemd. In verband hier- mede achten wij het gewenst om ook onder sub b van artikel 6 de afschrij- vingspercentages te vermelden. Wij stellen u voor sub b als volgt te re- digeren: "de afschrijving op gebouwen en verbouwing tot ten hoogste l\% per jaar en de afschrijving op groot onderhoud en vaste inrichting tot ten hoogste 103» per jaar". Artikel 38. Om dezelfde redenen als in dit raadsvoorstel genoemd onder "artikel 30 en artikel 33 van de algemene subsidieverordening" stellen wij u voor dit artikel als volgt te redigeren: -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 38