5e afd. 25 juni 1981 78 "Deze verordening treedt in werking met ingang van 25 juni 1981". Ontwerp subsidieverordening gecoördineerd bejaardenwerk. Met de tekst van dit ontwerp kunnen wij ons verenigen. Ontwerp procedure verordening sociaal-cultureel werk. Artikel 5, lid 5, artikel 17, lid 4, artikel 8, lid 4. In deze leden staat (verkort weergegeven) vermeld: "Van de periode van tervisielegging en van de hoorzittingen wordt op ver- schillende plaatsen melding gemaakt, benevens in de plaatselijke weekblad- en dagbladpers" Wij achten het onnodig, dat de omschrijving "plaatselijke weekblad- en dagbladpers" wordt gehanteerd. Wij menen, dat volstaan kan worden met de vermelding in de plaatselijke pers. Wij stellen u dan ook voor om de desbetreffende leden als volgt te redige- ren: "Van de periode van tervisielegging en van de hoorzittingen wordt op verschillende plaatsen melding gemaakt, benevens in de plaatselijke pers". Artikel 12. Wij achten het gewenst, dat als datum van inwerkingtreding van deze ver- ordening ook 25 juni 1981 wordt aangehouden. Wij stellen u voor het artike als volgt te redigeren: "Deze verordening treedt in werking met ingang van 25 juni 1981 en werkt terug tot 1 januari 1981". Overigens hebben wij bovengenoemde voorstellen tot wijziging van de ver- ordeningen ter kennis gebracht van de commissie p.s.w. met het verzoek om eventuele reakties terzake via ons college aan de raad kenbaar te maken. De commissie p.s.w. heeft laten weten met onze voorstellen tot wijziging in te stemmen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 39