5e afci- 25 juni 1981 -78 2. Burgemeester en wethouders kunnen nadere regeien stellen over het bepaalde in het vorige lid. Artikel 32 Een organisatie kan slechts voor subsidie in aanraerking koraen ais te- vens aan de navolgende voorwaarden wordt voidaan: a. de organisatie raag niet uitsiuitend als kerkkoor fungeren; b. de organisatie dient op het moment, dat de subsidieverlening in- gaat, tenminste één jaar te bestaan; c. de organisatie dient op het raoment, dat de subsidieveriening in- gaat, aangesloten te zijn bij een landelijk op haar terrein functio- nerende organisatie. Artikel 33 1. Zangverenigingen dienen: a. op 1 januari van het jaar waarvoor subsidie wordt verleend ten- minste 15 werkende ieden te tellen; van dat aantal dient in Heemstede te wonen; b. jaariijks êên openbaar concert of tenminste twee door burgemees- ter en wethouders als zodanig aan te merken vervangende zang- uitvoeringen te verzorgen ais regel in de gemeente Heemstede. 2. Orkesten, orkesten met een vast koor, accordeon- en tokkelvereni- gingen, en de harmonie, de fanfare of de brassband, welke overeen- komstig 1id 3a van dit artikel als orkest zijn aangeraerkt dienen: a. op 1 januari van het jaar waarvoor subsidie wordt verleend een minimum aantal werkende leden te teilen ais volgt: orkesten: 15 orkesten met een vast koor: 30 accordeon- en tokkelverenigingen: 15 harmonie-, fanfare- en brassbandorkesten: 20 van deze aantallen dient in Heemstede te wonen; b. jaarlijks één openbaar concert of tenminste twee door burgemees- ter en wethouders als zodanig aan te merken vervangende muziek- uitvoeringen te verzorgen, als regel in de gemeente Heemsfede. 3. Harmonie- en fanfarekorpsen, de brassbands daaraan verbonden en zelfstandige tamboerkorpsen en drumbands dienen: a. op 1 januari van het jaar waarvoor subsidie wordt verieend een minimum aantal werkende leden te tellen als volgt: harmonie-, fanfarekorpsen en brassbands: 20 tamboerkorpsen: 16 drumbands: 24 van deze aantallen dient in Heemstede te wonen; b. jaarlijks deel te nemen aan een muziekdemonstratie, waaraan een deskundige beoordeiing is verbonden; c. genegen te zijn êënmaal per jaar gratis medewerking te verlenen aan een door de gerneente te organiseren of aan te geven manifes- tatie. 3a. De harmonie, de fanfare of de brassband, die tot doel heeft uitslui- tend het geven van zaalconcerten kan op een met redenen omkleed ver- zoek worden aangemerkt als een orkest, bedoeld in lid 2 van dit artikel - 31 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 65