4. Qperette- en musicalverenigingen dienen: a. op 1 januari van het jaar waarvoor subsidie wordt verleend ten- minste 40 werkende leden te tellen; van dat aantal dient in Heemstede te wonen; b. jaarlijks een openbare voorstelling te verzorgen, als regel in de gemeente Heemstede. 5. Toneelverenigingen dienen: a. 0p 1 januari van het jaar waarvoor subsidie wordt verleend ten- minste 7 werkende leden te tellen; J van dat aantal dient in Heemstede te wonen; b. jaarlijks een openbare toneelvoorstelling te verzorgen, als regel in de gemeente Heemstede; c. aangesloten te zijn bij de afdeling Kennemerland van het Neder- lands Cer.trum voor het Amateurtoneel Artikei 34 Van de voorwaarden, gesteid in artikel 32, sub c en artikel 33 kunnen burgemeester en wethouders op een daartoe met redenen omkleed verzoek ontheffing verlenen. Zodanige ontheffing geldt.steeds voor één jaar. Hoofdstuk X. Overganqs- en slotbepalingen Artikel 35 Subsidieaanvragen van organisaties, bedoeid in artikei 29, worden beoor- deeld aan de hand van de tot dusver geldende maatstaven, indien en vooj"" zover burgemeester en wethouders nog geen nadere regelen hebben gesteld, bedoeld in artikel 30, lid 2 en artikel 31 1id 2. Artikel 36 0p de dag van inwerkingtreding van deze verordening wordt de verordening investeringssubsidie jeugdgebouwen ingetrokken. Artikel 37 Deze verordening kan worden aange'naald als "Subsidieverordening sociaai- cultureel werk". Artikel 38 Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 1982. - 32 - 5e afd. 25 juni 1981 78

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 66