5e afd. 25 Juni 1981 38 Het wordt voorts gewenst geacht om de in artikel 29 genoemde orgamr satiesook voor investeringssubsidies in aanmerking te laten komen. Over de mate waarin dat zai moeten gebeuren bestaat nog te weinig inzicht. Dit zal onder ineer afhangen van de wijze waarop de perio- dieke subsidies worden geregeld. In verband daannede worden bun9®" meester en wethouders bevoegd verklaard nadere regelen te stellen. Artikel 32 Artikel 33 De normen, die in dit artikel zijn neergelegd zijn dezelfde als de normen, die de gemeente Haarlem hanteert. De normen van Haailem zijrî overgenomen om een zekere afstemming in de regio te bewerkstelH- gen. Artikel 34 De in dit artikel bedoelde ontheffing geldt steed's voor 1 jaar. IDit be- tekent tevens, dat de ontheffing na 1 jaar steeds met 1 jaar kan verlengd. Artikel 35 Door opneming van dit artikel wordt het subsidie aan organisaties, be- doeld in artikel 29 bepaald aan de hand van het tot dusver geldende systeem, zolang burgemeester en wethouders nog geen nadere regelen hebben gesteld over een nieuw systeem. Het tot dusver geldende systeem bestond bijvoorbeeld uit subsidiever- lening per lid, per prestatie, een vast bedrag of een percentage van bepaalde kosten. Overiqens zal het subsidie niet hoger kunnen worden gesteld dan het niveau 1981, eventueel vermeerderd met een trendmatig percentage voor kostenstijgingen. Uiteraard geldt dit voor elke organisatie, waarvoor binnen plan en programma geen extra gelden zijn uitgetrokken. Artikel 36 t/m 38 - 38

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 72