afd- 25 juni 1981 73 ONTWERP PROCEDUREVERORDENING SQCIAAL-CULTUREEL WERK. Hoofdstuk I. Begripsbepaling. Artikei 1. In deze verordening wordt verstaan onder: bijdrageregeling. d. programnia: het progranma als bedoeld in artikel 13 van de rijksbijdrageregeling. e. de raad: de ger.ieenteraad van Heemstede. f. burgemeester en wethouders: burgemeester en wethouders van Heemstede. g. commissie: de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn. h. raadscommissie: de raadscommissie voor welzijr. en maat- schappelijke zorg. Hoofdstuk II. Reikwijdte van de verordeninq. Artikel 2. Deze verordening regelt de procedure voor de totstandkoming van plan en programma, alsmede voor de wijziging van het plan. Procedure. Artikel 3. 1. De raad stelt jaarlijks op basis van het plan.'het programma vast. 2. Jaarlijks wordt bij de vaststelling van het programma bezien of hoe't P voor be resterende periode wijziging be- Hoofdstuk III. Inventarisatie. Artikel 5. 1. Er wordt een ontwerp-inventarisatienota opgesteld door de comr.iissie. 2. In deze nota wordt in ieder geval het volgende verr.ield: de in de gemeente aanwezige voorzieningen en activiteiten en de in en activiteïten-dG 9ei'leente beschikbare aanwezige voorzieningen - 39 - a. rijksbijdrageregeling: de rijksbijdrageregeling sociaal-cultureel werk. b. sociaal-culturele activiteiten: activiteiten, als bedoeld in artikel 2 van rijksbijdrageregeling. c' P1an: het plan, bedoeld in artikel 8 van de rijks 1. De raad stelt eenmaal in de vier jaar een plan vast. 2. Aan devaststelling van het plan gaat een inventarisatie als be- doeld 1n artikel 5 vooraf. Artikel 4.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 73