5e afd. 25 juni 1981 78 3. De ontwerp-inventarisatienota ligt gedurende 1 maand ter visie op verschillende piaatsen in de gemeente, waaronder het raadhuis. 4. Tijdens de periode van tervisielegging organiseert de commissie tenrninste één hoorzitting. 5. Van de periode van tervisielegainq J, bedoeld in lid 3 en van eike hoorzitting bedoeid in het voriqe \id wordt od verschil- lende plaatsen meiding gemaakt, benevens in de plaatselijke week" blad- en dagbladpers. De in de ontwerp-inventansatienota genoemde organisaties worden daarvan schriftelijk in kenms gesteld. Gedurende de periode van de tervisielegging wordt een ieder în de gelegenheid gesteid schriftelijk aan te geven welke gegevens naar zijn oordeel niet, onjuist of onvollediq in de ontwern-inventa- risatienota tot uitdrukking zijn gebracht. De inventarisatienota wordt vastgesteld door de commissie, waarbij wordt aangegeven of en zo ja, welke gevolgen de daartegen ingediende schriftelijke reacties op de nota hebben gehad. 8. De inventarisatienota dient te zijn vastgesteld uiterlijk 22 maanden voordat de periode aanvangt, waarop het plan betrekking zal hebben. flrtikel 6. De inventarisatienota wordt ter kennis gebracht van burgemeester en wet- houders en de raad. Hoofdstuk IV. Plan. Artikei 7. 7. De raad stelt het plan vast, waarbij hij zich uitspreekt over de in- gediende bezwaarschriften. - 40 - 5. 7. - een overzicnt van dernografiscne en planologische gegevens; - een schets van de sociale situatie; - een kwantitatieve en kwalitatieve anaiyse van de deelname van de bevolking en groepen daaruit aan sociaal-cultureie activiteite - een globaal overzicht van de bij de bevolking levende wensen en behoeften op sociaal-cultureel terreiit; - een overzicht van beleidsdoeleinden van de gemeente. 1. De commissie vervaardigt het ontwerp-plan, tenzij burgemeester en wet- houriers deze bevoegdheid aan zich hebben gehouden. 2. Het ontwerp-pian iigt gedurende 1 maand ter visie op verschiliende plaatsen in de gerneente, waaronder het raadhuis. 3. Tijdens de periode van tervisielegging organiseert de commissie ten- minste één hoorzitting. 4 Van de periode van tervisielegging, bedoeld in lid 2 en van eike hoorzitting, bedoeld in het vorige lid, wordt^op verscniiende plaat sen melding geraaakt, benevens in de plaatselijke weekblad- en dag- bladpers. De in de inventarisatienota genoemde orgamsaties worden daarvan schrifteiijk in kennis gesteld. 5. Gedurende de periode van tervisielegging wordt een ieder in de gelegen- heid gesteld een bezwaarschrift tegen het ontwerp-plan în te dienen. 6.-De commissie doet versiag van de hoorzitting(en) en adviseert over de ingediende bezwaarschriften.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 74